wyszukiwarka zaawansowana
Opinie klientów

 

 

Bardzo rekomenduję współpracę z firmą La Linea. Profesjonalna obsługa i kontakt.  Szacunek dla klienta to cecha wyróżniająca tę firmę.

Olympus

 

Z firmą La Linea mamy kontakt od 2014 roku i jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Zlecenia realizują rzetelnie i terminowo. Poza tym zawsze możemy liczyć na wszechstronne doradztwo w zakresie zamawianych produktów.

Polecamy tę firmę jako zaufanego partnera biznesowego.

Dominium Pizza

 

Dzięki Fabryce Gadżetów (La Linea) otrzymałyśmy profesjonalne gadżety dla klientów naszego biura podróży. Torby i zawieszki na bagaże są bardzo ładnie wykonane. Ceny bardzo przystępne, dostawa możliwie jak najszybsza. Kontakt z obsługą wspaniały.

Bardzo polecamy Fabrykę Gadżetów. My na pewno skorzystamy jeszcze nie raz :)

Biuro Podróży Zebra

 

 

Firma La Linea to nasz sprawdzony dostawca materiałów promocyjnych od 2001 roku. Przez 15 lat współpracy firma zrealizowała dla nas wiele zleceń, zawsze na czas i rzetelnie. W naszej współpracy cenimy sobie kreatywność, rozsądne ceny oraz niezmienną wysoką jakość i profesjonalizm.

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić firmę La Linea jako partnera do którego mam pełne zaufanie.

Astellas Pharma Sp. z o.o.

 

 

Fabryka Gadżetów zaopatruje nas w materiały reklamowe i nie wyobrażamy sobie współpracy z innym partnerem. Współpracując z Fabryką Gadżetów mamy gwarancję pełnego profesjonalizmu oraz tego, że zamówione materiały zawsze będą wykonane na czas oraz bardzo dobrej jakości.

Polecamy tą firmę jako sprawdzonego i rzetelnego partnera biznesowego.

HRBC Consulting

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl