Kubek reklamowy z nadrukiem, czyli wielka moc niepozornego przedmiotu
Kubek reklamowy z nadrukiem, czyli wielka moc niepozornego przedmiotu

Zazwyczaj sięgasz po niego każdego dnia – i to przecież nie raz. Bez znaczenia, czy znajdujesz się akurat w domu, czy też w pracy, jakie stanowisko zajmujesz i ile zarabiasz. Kawa, herbata, może sok lub po prostu woda – niezależnie od tego, co lubisz lub aktualnie pijesz – wszystko to pomieści właśnie kubek. Wykorzystanie go do celów reklamowych jest niezwykle proste, niedrogie, a co najważniejsze – przede wszystkim bardzo skuteczne.

czytaj całość »
Jakie cechy powinien mieć dobrze przygotowany kalendarz reklamowy?
Jakie cechy powinien mieć dobrze przygotowany kalendarz reklamowy?

Przystępując do pracy nad kalendarzem reklamowym warto pamiętać, że starannie przygotowany będzie pracował dla dobrego wizerunku naszej firmy przez cały rok.  Aby można było uznać, że kalendarz będzie skutecznym narzędziem promującym naszą firmę powinien spełniać kilka warunków.

Przede wszystkim powinniśmy się zastanowić dla jakiej grupy docelowej będzie przeznaczony. Czy mają to być nasi pracownicy, kontrahenci i klienci czy tylko jedna z wymienionych grup. Ważne jest też jaki charakter pracy ma grupa osób dla których przygotowujemy kalendarz. Kalendarz trójdzielny lub planszowy będzie przydatnych dla wszystkich, ale kalendarz książkowy lub biurkowy nie koniecznie sprawdzi się wszędzie.

Po wyborze rodzaju kalendarza powinniśmy się skupić na szczegółach, czyli dla kalendarza trójdzielnego i planszowego na projekcie graficznym, a dla kalendarzy książkowych na formacie, rodzaju kalendarium, możliwych wklejkach i oczywiście okładce.

czytaj całość »
Kalendarz firmowy - gadżet z grupy must have dla każdej firmy
Kalendarz firmowy - gadżet z grupy must have dla każdej firmy

Z wielu powodów kalendarz reklamowy jest produktem, o który każda firma bez względu na wielkość czy branżę powinna zadbać. Na rynku jest duży wybór kalendarzy firmowych i bez problemu można dopasować ich rodzaj do określonej grupy docelowej.

Jednym z najpopularniejszych są kalendarze trójdzielne.  Zwykle są bardzo lubiane przez klientów za swoją wysoką użyteczność w planowaniu czasu.  Jednocześnie dają spore możliwości dla grafika przygotowującego projekt. Ładnie zaprojektowany kalendarz trójdzielny przez cały rok będzie przypominał o naszej firmie klientom. Dodatkowym atutem jest fakt, iż kalendarz trójdzielny należy do grupy tanich kalendarzy. 

Drugim rodzajem kalendarza z grupy kalendarzy ściennych jest kalendarz planszowy. Jest to ten typ kalendarza, który przy indywidualnym projekcie daje największe możliwości zaprezentowania firmy. Kalendarze planszowe można indywidualizować na wiele sposobów, także pod  kontem formatu i kształtu.

czytaj całość »
Przemyślany gadżet to skuteczny gadżet
Przemyślany gadżet to skuteczny gadżet

Firmy co raz częściej, i jest to bardzo dobra tendencja, zanim zdecydują się na wybór gadżetu w kampanii promocyjnej poprzedzają to starannym wyborem rodzaju produktu i sposobu jego przygotowania. Duże znaczenie ma to dla jakiej grupy docelowej i na jaką okazję chcemy zaopatrzyć się w gadżety promocyjne. Wbrew pozorom mniejsze znaczenie ma cena. Przykładowo nie zawsze drogi długopis, ale zawsze dobrej jakości i z pomysłowym nadrukiem będzie tzw. trafionym gadżetem reklamowym.

czytaj całość »
Pięć pomysłów na reklamowy gadżet wakacyjny.
Pięć pomysłów na reklamowy gadżet wakacyjny.

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami i wszyscy już bardzo na nie czekamy. Dla wielu firm jest to doskonała okazja, aby wręczyć swoim klientem upominki reklamowe dzięki, którym nawet w czasie wakacji będą o nich pamiętać.  Jak zwykle przy przygotowywaniu kampanii promocyjnych z udziałem gadżetów reklamowych trzeba bardzo starannie przemyśleć wszystkie szczegóły.

Często jednym z ważnych kryteriów wyboru produktu jest cena, ale nie wolno zapominać o takich cechach gadżetu jak jego przydatność, estetyka i możliwość ładnego i trwałego oznakowania. Jeśli wybrany gadżet może być dodatkowo wykorzystywany przez klienta nie tylko w okresie wakacji to wydaje się być prawie gadżetem idealnym.

czytaj całość »
Dlaczego gadżet reklamowy jest jedną z najskuteczniejszych form reklamy?
Dlaczego gadżet reklamowy jest jedną z najskuteczniejszych form reklamy?

 

Dzisiaj nikt już nie ma wątpliwości, że każda firma, nie tylko wielki koncern z dużym budżetem marketingowym, powinna prowadzić działania promocyjne.

Może się wydawać, że jeśli jest do dyspozycji spory budżet to jest to dużo łatwiejsze zadanie. Prawda jednak jest taka, że nadal przygotowanie dobrego, czyli skutecznego planu marketingowego jest wyzwaniem.

czytaj całość »
Witamy na blogu Fabryki Gadżetów!
Witamy na blogu Fabryki Gadżetów!

 

Pracując dla Państwa od 2001 roku w zakresie przygotowywania i dostarczania wszelkich materiałów reklamowych i promocyjnych zebraliśmy sporo wiedzy i doświadczenia. Przez lata doradzaliśmy naszym klientom przy dobieraniu odpowiednich materiałów dla organizowanych imprez firmowych, spotkań, promocji produktów, konkursów lub innych marketingowych okoliczności.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl