Pięć pomysłów na reklamowy gadżet wakacyjny.
Pięć pomysłów na reklamowy gadżet wakacyjny.

 

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami i wszyscy już bardzo na nie czekamy. Dla wielu firm jest to doskonała okazja, aby wręczyć swoim klientem upominki reklamowe dzięki, którym nawet w czasie wakacji będą o nich pamiętać. 

Jak zwykle przy przygotowywaniu kampanii promocyjnych z udziałem gadżetów reklamowych trzeba bardzo starannie przemyśleć wszystkie szczegóły.

 

 

Często jednym z ważnych kryteriów wyboru produktu jest cena, ale nie wolno zapominać o takich cechach gadżetu jak jego przydatność, estetyka i możliwość ładnego i trwałego oznakowania. Jeśli wybrany gadżet może być dodatkowo wykorzystywany przez klienta nie tylko w okresie wakacji to wydaje się być prawie gadżetem idealnym.

 

Właśnie kilka takich propozycji mamy dla Państwa.

Jednym z pomysłów jest antykradzieżowe etui ochronne na karty płatnicze lub kredytowe zabezpieczające przez sczytaniem danych. Etui chroni również wszystkie karty identyfikacyjne zawierające chip RFID (np. legitymacje, czy karty transportu publicznego). Technologia użyta do produkcji etui ochronnego nosi nazwę RFID, czyli Radio Frequency Indentification i polega na blokowaniu fal radiowych o określonej częstotliwości, które mogą być nielegalnie wykorzystywane do odczytu danych z karty płatniczej.

Etui takie jest tanim produktem, bardzo przydatnym szczególnie w podróży wakacyjnej, na lotniskach, dworcach czy innych dużych skupiskach ludzi. Ma sporą powierzchnię reklamową i nawet kiedy wakacje się skończą nadal pozostanie z naszym klientem. Często używany spowoduje, że trudno będzie zapomnieć od kogo pochodzi taki praktyczny upominek reklamowy.

Etui na karty z ochroną RFID V9854-32

Etui na kartę kredytową z ochroną RFID V9853-11

 

Drugim pomysłem może być opaska odblaskowa.  Wakacje to sporo czasu spędzanego na wolnym powietrzu, często spacerujemy lub jeździmy na rowerze i wówczas ważne jest, abyśmy byli dobrze widoczni. A więc opaska odblaskowa spełnia znowu warunek gadżetu przydatnego i to nie tylko w okresie wakacyjnym.

 

Opaska odblaskowa – 30cm

Opaska odblaskowa – 30cm

Wakacje to czas podróży do wielu krajów, w których przepisy dotyczące konieczności posiadania odpowiedniej ilości kamizelek odblaskowych często różnią się od tych w Polsce. Gadżet w postaci kamizelki odblaskowej z Państwa logiem nie tylko wiąże się z bezpieczeństwem na drodze, ale także może uchronić od kosztownego mandatu. Klient na pewno to doceni. Poza tym znowu jest to produkt, który na długo pozostanie z naszym obdarowanym.

 

Długa podróż wakacyjna to czas, kiedy nasze pociechy nudzą się i często dają się we znaki rodzicom i otoczeniu. Warto pomyśleć o tym, aby umilić dzieciom ten czas. Prostym sposobem jest kolorowanka z kredkami, którą wręczymy naszemu klientowi przed wakacjami.  Może się okazać bezcennym produktem w pięciogodzinnym locie samolotem.

 

Zestaw do rysowania, kredki i kolorowanki V7842-00

Zestaw do malowania i rysowania V9675-11

Wakacje wielu z nas spędza nad morzem i wówczas ładna, oznakowana Państwa logiem piłka plażowa doskonale się sprawdzi. To również jest propozycja z grupy produktów niedrogich a przydatnych i dających gwarancję, że Państwa klient w okresie wakacji o Was nie zapomni.

Piłka plażowa V7892-07

Dmuchana piłka plażowa V8616-02

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl